English

MimED 2018 Öğrenci Proje Yarışması Sonuçları

11.Ara.2018

MimED 2018 Öğrenci Proje Yarışması sonuçları bu akşam İTÜ Taşkışla binasında yapılan törenle belli olmuştur.. Toplam 56 üniversiteden gelen 662 proje ile gerçekleştirilen yarışmada 34 ödül verilmiştir..

Jüri raporu için buraya tıklayınız..

Proje kodu - Sıra no llistesi için buraya tıklayınız..

1. SINIF KATEGORİSİ

1021 I M2018-11453           Başarı Ödülü

Aydur GÜRGENÇ / Ayşe Nur OK / Ayşe Nur Sena TURHAN / Berfin BARAN / Berre Ezel YILDIRIM / Cemre IŞIKSAL / Didem PEKDEMİR / Elif Su DEMİRKOL / Feyza EKİZ / Hatice Betül OZTANIK / İdil ÖNEMLİ / İdil EMRE / İdil ÇELİK / İrem ARSLAN / İrem ÇAĞDAŞ / Karya Deniz GÜLERER / Kıymet ACAR / Kubilay AKKOYUN / Melike OBUT / Melisa AĞCIHAN / Mert MARULDALI / Munur ÖZÇELİK / Nazlı Selva KÜÇÜK / Nurbanu TENLİK / Sena ÖZÇELİK / Seranay AKÇİÇEK / Seyit Batuhan GÜLER / Tolga Halil AKŞAHİN / Zeynep Pınar NAS / Çağla MISIRLIOĞLU / Ömer Faruk ŞİRİN / Öykü ÖNGÖREN / Şiir Umay KAYA / Aslı ARIBAŞ / Oltan URCU [MEF]

1018 I M2018-17886         Teşvik Ödülü

Sümeyye Nur ÖZTÜRK [MEF]

1008 I M2018-18874        Jüri Özel Ödülü

Nuray DOLU / Merve AKBAY / Şevval KARAMAN [Sakarya Üniversitesi]

1020 I M2018-19031         Jüri Özel Ödülü

Gamzenur KUREL [MEF]

1027 I M2018-11868         Jüri Özel Ödülü

Erhan YÜCE [Okan Üniversitesi]

1032 I M2018-16374         Jüri Özel Ödülü

Tuğçe Ebrar ÜDÜL [İTÜ]

1040 I M2018-19997        Jüri Özel Ödülü

Furkan ŞAHİN / Kıvılcım YAVUZ [Yaşar Üniversitesi]

 

2. SINIF KATEGORİSİ

2012 I M2018-27584        Başarı Ödülü

Hasan GÜLER [İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü]

2040 I M2018-24764       Başarı Ödülü

Sıla AVAR [İTÜ]

2001 I M2018-23107         Jüri Özel Ödülü

Doğan KALAK [Mardin Artuklu Üniversitesi]

2009 I M2018-26577       Jüri Özel Ödülü

Cansu ŞENER [İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü]

2035 I M2018-23488       Jüri Özel Ödülü

Başak CENGİZ [İTÜ]

2041 I M2018-25299        Jüri Özel Ödülü

Metehan GÜRSU [İTÜ]

2047 I M2018-29673       Jüri Özel Ödülü

Merve İrem KEKLİK [İTÜ]

2050 I M2018-27466       Jüri Özel Ödülü

Mehmet BULUT [İTÜ]

2059 I M2018-26734       Jüri Özel Ödülü

Cansu SİCİMLİ [İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü]

2062 I M2018-27992       Jüri Özel Ödülü

Efecan KUYUSUZ [DEÜ]

3. SINIF KATEGORİSİ

3023 I M2018-32681        Başarı Ödülü

Merve AKDOĞAN [MEF]

3002 I M2018-32221         Teşvik Ödülü

Nimet DEĞERTAŞ [MEF]

3003 I M2018-35691        Jüri Özel Ödülü

Nimet DEĞERTAŞ [MEF]

3005 I M2018-34248       Jüri Özel Ödülü

Ayberk ÖZDEMİR [MEF]

3029 I M2018-26429       Jüri Özel Ödülü

Dilya ÇELEN [TED Üniversitesi]

3038 I M2018-31733         Jüri Özel Ödülü

Mehmet HAYDAN [Karabük Üniversitesi]

3039 I M2018-32944       Jüri Özel Ödülü

Sümeyra ÇİFTÇİ [Mardin Artuklu Üniversitesi]

3069 I M2018-30592       Jüri Özel Ödülü

Muazzez Nil YALINDAĞ [MEF]

3088 I M2018-30984      Jüri Özel Ödülü

Işılay ERŞAHİN [Bahçeşehir Üniversitesi]

 

4. SINIF KATEGORİSİ

4029 I M2018-41365        Başarı Ödülü

Ekin Sıla ŞAHİN [İTÜ]

4011 I M2018-40502        Teşvik Ödülü

Nurettin ŞATIR [YTÜ]

4007 I M2018-41760       Jüri Özel Ödülü

Ahmet Bender UĞURLİ [İTÜ]

4008 I M2018-45463      Jüri Özel Ödülü

Kadir Mert TATAR [MEF]

4028 I M2018-47416       Jüri Özel Ödülü

Tuğçe Selin TÜRK [MEF]

4031 I M2018-45105         Jüri Özel Ödülü

Duygu DAĞLI [DEÜ]

4034 I M2018-41447       Jüri Özel Ödülü

Ekin ERYILMAZ [İTÜ]

4044 I M2018-43531        Jüri Özel Ödülü

Ayşe Nihan DAĞOĞLU [TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi]