English

Üyeler

Mimarlık Eğitimi Derneği üyelerimiz aşağıda listelenmiştir.

Meltem AKSOY [İstanbul Teknik Üniversitesi] Açalya ALLMER [Dokuz Eylül Üniversitesi]
Resmiye ALPAR ALTUN [Doğu Akdeniz Üniversitesi Cem ALTUN [İstanbul Teknik Üniversitesi]
Levent ARIDAĞ [Uludağ Üniversitesi] Işık AYDEMİR [Yıldız Teknik Üniversitesi]
Semra AYDINLI [İstanbul Teknik Üniversitesi] Murat AYGÜN [İstanbul Teknik Üniversitesi]
Nezih AYIRAN [İstanbul Teknik Üniversitesi] Aydan BALAMİR  [Orta Doğu Teknik Üniversitesi]
A. Meltem BASLO [İstanbul Teknik Üniversitesi] Aysu BAŞKAYA [Gazi Üniversitesi]
Harun BATIRBAYGİL [Yıldız Teknik Üniversitesi] Esin TÜMER BİLGİN [Ortadoğu Teknik Üniversitesi] 
Ayşen CİRAVOĞLU [Yıldız Teknik Üniversitesi] Ali CENGİZKAN [Orta Doğu Teknik Üniversitesi]
Burcu CEYLAN [Erciyes Üniversitesi] Özge CORDAN [İstanbul Teknik Üniversitesi]
Gülen ÇAĞDAŞ [İstanbul Teknik Üniversitesi] Nur ÇAĞLAR [Gazi Üniversitesi]
Sonay ÇEVİK [Karadeniz Teknik Üniversitesi] Murat ÇIRACI [İstanbul Teknik Üniversitesi]
Ela ÇİL [Yıldız Teknik Üniversitesi] Yüksel DEMİR [İstanbul Teknik Üniversitesi]
Füsun DEMİREL [Gazi Üniversitesi] Attila DİKBAŞ [İstanbul Teknik Üniversitesi
Neslihan DOSTOĞLU [Uludağ Üniversitesi] Arzu ERDEM [İstanbul Teknik Üniversitesi]
Çiğdem DEMİREL EREN [İstanbul Teknik Üniversitesi] Yurdanur DÜLGEROĞLU YÜKSEL [İstanbul Teknik Üniversitesi]
Uğur ERKMAN [İstanbul Teknik Üniversitesi] Halil Sencer ERKMAN [Erciyes Üniversitesi]
Zafer ERTÜRK [İstanbul Teknik Üniversitesi] Nur ESİN [İstanbul Teknik Üniversitesi]
Şeyda GÜNGÖR AÇIKGÖZ [İstanbul Teknik Üniversitesi] Latife GÜRER [Işık Üniversitesi]
Işıl HACIHASANOĞLU [İstanbul Teknik Üniversitesi] Orhan HACIHASANOĞLU [İstanbul Teknik Üniversitesi]
Şebnem HOŞKARA [Doğu Akdeniz Üniversitesi] Esra KAHVECİ [İstanbul Teknik Üniversitesi]
Hüseyin KAHVECİOĞLU [İstanbul Teknik Üniversitesi] Yegan KAHYA [İstanbul Teknik Üniversitesi]
Füsun KOCATÜRK [Erciyes Üniversitesi] Zuhal Nurdan ERBAŞ KORUR [İstanbul Teknik Üniversitesi]
Yonca KÖSEBAY ERKAN [Kadir Has Üniversitesi] Taner KUTLU [Osmangazi Üniversitesi]
Sevgi LÖKÇE [Erciyes Üniversitesi] Nilüfer SAĞLAR ONAY [İstanbul Teknik Üniversitesi]
İlkay ÖZDEMİR [Karadeniz Teknik Üniveristesi] Aynur ÖZMEN [Gazi Üniversitesi]
Beril ÖZMEN MAYER [Toros Üniversitesi] Ahsen ÖZSOY [İstanbul Teknik Üniversitesi]
Oya PAKDİL [Yıldız Teknik Üniversitesi] Gülçin PULAT GÖKMEN [İstanbul Teknik Üniversitesi]
Hıfsiye PULHAN [Doğu Akdeniz Üniversitesi] Gülsün SAĞLAMER [İstanbul Teknik Üniversitesi]
Kamuran SAMİ [Dicle Üniversitesi] Saltuk CEVGİN [İstanbul Teknik Üniversitesi]
Ayşe SIKIÇAKAR [İstanbul Teknik Üniversitesi] Elmira GÜR [İstanbul Teknik Üniversitesi]
Ayşe ŞENTÜRER [İstanbul Teknik Üniversitesi] Mine ŞENYÜRÜK [İstanbul Teknik Üniversitesi]
Funda UZ [İstanbul Teknik Üniversitesi] Leyla TANAÇAN [İstanbul Teknik Üniversitesi]
Olcay TANKUT [Gazi Üniversitesi] Aslıhan TAVİL ÜNLÜ  [İstanbul Teknik Üniversitesi]
Müge BELEK TEXEIRO [İstanbul Teknik Üniversitesi] Necdet TEYMUR [Orta Doğu Teknik Üniversitesi]
Leyla Yekdane TOKMAN [Anadolu Üniversitesi] Hülya TURGUT [İstanbul Teknik Üniversitesi]
Pınar ULUÇAY [Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi] Zeynep ULUDAĞ [Gazi Üniversitesi]
Zuhal ULUSOY [Kadir Has Üniversitesi] Türkan ULUSU URAZ [Doğu Akdeniz Üniversitesi]
Recep ÜSTÜN [Osmangazi Üniversitesi] Ruşen YAMAÇLI [Anadolu Üniversitesi]
Sercan ÖZGENCİL YILDIRIM [Beykent Üniversitesi] M. Tayfun YILDIRIM [Gazi Üniversitesi]
Dilek YILDIZ [İstanbul Teknik Üniversitesi] Nuran ZEREN GÜLERSOY [İstanbul Teknik Üniversitesi]
Fatma ERKÖK [İstanbul Teknik Üniversitesi] Pelin DURSUN ÇEBİ [İstanbul Teknik Üniversitesi]
Burcu Gülay TAŞÇI [Dokuz Eylül Üniversitesi]