English

MimED2019 Önemli Duyuru

27.Eki.2019

MimED2019'a yoğun katılımınız için teşekkür ederiz. Mail sunucumuzda zaman zaman yoğunluk kaynaklı bazı aksamalar yaşanmakta, bu nedenle kullanıcı aktivasyon maili ve yürütücü onay maili aşamalarında uzun bekleme süreleri oluşabilmektedir. Teknik ekibimiz bu birikmelere her gün müdahale etmektedir.

Eğer 'kullanıcı aktivasyon maili' aşamasındaysanız ve MimED'ten henüz aktivasyon maili almadıysanız, farklı gün ve saatlerde yeniden kullanıcı kaydı ekleyerek deneme yapabilirsiniz. Eğer 'girmiş olduğunuz mail adresi kullanılmıştır' uyarısıyla karşılaşırsanız, aktivasyon maili gönderimimizi beklemeniz yeterlidir. 

Eğer 'yürütücü onay maili' aşamasındaysanız ve yürütücünüze henüz onay maili gönderilmediyse, yüklemiş olduğunuz paftaları yeniden yükleyerek kendi proje hesabınızı güncelleyerek deneme yapabilirsiniz. Bu aşamada bunun dışında yürütücülerinize mail gönderimini beklemeniz ve yürütücülerinizin gelen/spam kutularıı kontrol etmelerini hatırlatmanız yeterlidir.

Bu durumların oluşturduğu gecikme ve olumsuzlukları gidermek amacıyla yarışmanın dijital yükleme tarihi 1 Kasım 23:59 tarihine kadar uzatılmıştır.

Hem aktivasyon, hem de yürütücü onay maili aşamasında son yükleme tarihine kadar sorunları hallolmayanlar için ek bilgilendirme: Bu iki aşamada hangi öğrencilerin bulunduğu, hangilerinin sorun yaşadığı sistemimizde görünmektedir. 1 Kasım 23.59'da halen tamamlanmamış aşamalar ve çözülmemiş sorunlar için MimED koordinasyon ekibi olarak tek tek sizlerle iletişime geçip, başvurularınızın sağlık biçimde tamamlanmasını sağlayacağız. Yarışma mail adresimize gelen taleplerinizi ve bildirimlerinizi de ayrıca listeliyoruz, yine bunları da tek tek sizlere geri dönüş yaparak çözümleyeceğiz. Sizlerden son ricamız eğer mail adresimize 'aktivasyon veya yürütücü onay maili' ulaşmadığına dair talepte bulunmuş ve daha sonradan sorununuz çözüme kavuşmuşsa, bize mail araclığıyla geri bildirimde bulunun ki talep listemizde sizin durumunuzu 'çözüldü' olarak işleyebilelim.

İlginiz için tekrar teşekkürler,

MimED Koordinasyon Ekibi.