MimED 2017 Elemeler

19.12.2017

 

1. Tur

 

2. Tur

 

3. Tur

 

4. Tur

 

5. Tur

 

6. Tur

 

Ödüller

Proje Kodu

Sıra No

Proje Sahibi

Üniversite

M18-18747

1001

Betül Doğan

GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

M18-11491

1002

KİMLİK AÇIKLANAMAZ

M18-15680

1003

IDRIZ MURATI

GEBZE TEKNIK UNIVERSITESI

M18-15473

1004

Kübra Mutlu

Gebze teknik üniversitesi

M18-16394

1005

Hatice Alvar

Pamukkale Üniversitesi

M18-14075

1006

KİMLİK AÇIKLANAMAZ

 

M18-12570

1007

Melis Carcarlar

Okan Üniversitesi

M18-17765

1008

Ece Gümüşboğa

Okan Üniversitesi

M18-16715

1009

KİMLİK AÇIKLANAMAZ

M18-18224

1010

KİMLİK AÇIKLANAMAZ

 

M18-18931

1011

Ali Yarğıl

mardin artuklu üniversitesi

JÖÖ

M18-11472

1012

Muhammed Emin CANPOLAT

Artuklu Universitesi

Başarı

M18-18628

1013

Zeynep Tuğtekin

TED Üniversitesi

M18-19216

1014

Nilay Kulluk

Gebze Teknik Üniversitesi

M18-15907

1015

Neslihan Cevahir

Sakarya Üniversitesi

M18-10509

1016

Serhat Çetin KOÇ

Orta Doğu Teknik Üniversitesi

M18-10747

1018

Burak Bozkurt Ateş / Aidana Borisova

sakarya üniversitesi

JÖÖ

M18-11677

1019

Çağla Berk

Gebze Teknik Üniversitesi

M18-15827

1020

Buse Saral

Yıldız Teknik Üniversitesi

M18-12106

1021

Mehmet Cihat Ayaz

MEF Üniversitesi

M18-14735

1022

Beyza Ecem Yılmaz

Yıldız Teknik Üniversitesi

M18-18287

1023

Dilara Temel

İstanbul Teknik Üniversitesi

M18-12364

1024

Zeki Kaan Soyer

Özyeğin Üniversitesi

M18-19280

1025

ÖMER MENDEŞ

gebze teknik üniversitesi

M18-17232

1026

KİMLİK AÇIKLANAMAZ

M18-11584

1027

Öznur Kıl

Gebze Teknik Üniversitesi

M18-10678

1028

Elif Nur Serçe

Gebze Teknik Üniversitesi

M18-10935

1029

Damla Aytulun

Maltepe Üniversitesi

M18-18054

1030

Tahir Can Yarımoğlu

İstanbul Teknik Üniversitesi

M18-16921

1031

Semih Topçu

İstanbul Kültür Üniversitesi

JÖÖ

M18-11379

1032

Talha Uçar/ Merve HOCAOĞLU / Ayşenur NAÇAR / Zeki KÜÇÜKSARI / Deniz ULUKÖY / Elif ALNIAK / Doğuş ASAN / Berkay ALANKAYA / Talha KAYA / İrem KOŞALAY

Mef Üniversitesi

Teşvik

M18-19099

1033

Sena Erdoğan

ozyeğin üniversitesi

M18-12520

1034

Peyam Başer

Özyeğin Üniversitesi

M18-16537

1035

Esra Ergün

okan üniversitesi

 

M18-12284

1036

KİMLİK AÇIKLANAMAZ

M18-11129

1037

KİMLİK AÇIKLANAMAZ

M18-13309

1038

Eren Temel

MEF Üniversitesi

M18-10214

1039

Zülfüye Yıldız

Mef Üniversitesi

M18-19115

1040

NEVRES ARIN AYDOĞDU

mef üniversitesi

M18-11124

1041

Akın Arslan

İstanbul Bilgi Üniversitesi

M18-18562

1042

Irem Çankaya

Okan Üniversitesi

 

 

 

 

M18-28629

2001

Sinem Burhan

ESKİŞEHİR OSMANGAZİ ÜNİ

M18-23028

2002

İREM SÜMER

TED ÜNİVERSİTESİ

 

M18-20882

2003

Nur Hazal Gürgöze

TED Üniversitesi

M18-22477

2004

Nilra ZORALOĞLU

Orta Doğu Teknik Üniversitesi

M18-20909

2005

KİMLİK AÇIKLANAMAZ

M18-27850

2006

Dilay Atalay

DOKUZ EYLÜL ÜNİVERSİTESİ

 

M18-21740

2007

Rüya Duvarcı

Gazi Üniversitesi

M18-29978

2008

BÜŞRA GÜNAY

Okan Üniversitesi

M18-22566

2009

Büşra Günay

Okan Üniversitesi

M18-20788

2010

Hasret Gül Atmaca

Gebze Teknik Üniversitesi

M18-24212

2011

Ahmet Aslan

GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

M18-27641

2012

Tugay Yılmaz

Gebze Teknik Üniversitesi

M18-29565

2013

Gülşah Alemdar

Gebze Teknik Üniversitesi

M18-23579

2014

HARUN URTEKİN

MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ

M18-27881

2015

Ayça Duran

Orta Doğu Teknik Üniversitesi

M18-27105

2016

Furkan ARISOY

MUSTAFA KEMAL ÜNİVERSİTESİ

M18-22263

2017

Irem Acar

eskişehir osmangazi üniversitesi

M18-25727

2018

Mert Ulusavaş

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi

M18-27919

2019

Fatma Zeynep KIZILTAŞ

KARADENİZ TEKNİK ÜNİ

M18-26673

2020

Fatma Merve Işık

Gazi Üniversitesi

M18-21002

2021

Zuhal İnceoğlu

Gazi Üniversitesi

M18-26121

2022

Tülay Haspulat

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi

M18-27806

2023

Şeyma Gümüş

TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üni

M18-26963

2024

Muhammed Ali TEMEL

Gazi Üniversitesi

M18-28020

2025

Sümeyra Çiftçi

mardin artuklu üniversitesi

JÖÖ

M18-28721

2026

ÖMER VARGELOĞLU

GAZİ ÜNİVERSİTESİ

M18-29864

2027

Osman Hacıoğlu

Gazi Üniversitesi

M18-23582

2028

Utku Doğanay

tobb etü

 

M18-28641

2029

RAMAZAN ÖZBEK

KARADENİZ TEKNİK ÜNİ

M18-29288

2030

Esra Çatlı

Gazi Üniversitesi

M18-26934

2031

KİMLİK AÇIKLANAMAZ

M18-25316

2032

KİMLİK AÇIKLANAMAZ

M18-26867

2033

Ayşegül AKTAŞ

TOBB ETU

M18-23600

2034

Şeyda Ünal

TOBB

M18-20308

2035

Alparslan Turan

MEF Üniversitesi

M18-23939

2036

Dilşad Turna

MEF Üniversitesi

JÖÖ

M18-22833

2037

Dilşad Turna

MEF Üniversitesi

 

M18-20720

2038

Muazzez Nil Yalındağ

Mef Üniversitesi

M18-20389

2039

Şeval Suçin

mardin artuklu üniversitesi

M18-24969

2040

Merve Akdoğan

MEF Üniversitesi

JÖÖ

M18-29458

2041

Merve Akdoğan

MEF Üniversitesi

M18-24091

2042

Yusuf Aras Kalkan

MEF Üniversitesi

M18-26661

2043

YAŞAR GÜRBAZ

KARABÜK ÜNİVERSİTESİ

M18-24166

2044

Abdulkadir Öztürk

Karabük Üniversitesi

M18-21195

2045

KİMLİK AÇIKLANAMAZ

M18-27666

2046

Esma Nur Ayvazoğlu

YEDİTEPE ÜNİVERİSTESİ

M18-25872

2047

Hayrunnisa Bilgin

MEF Üniversitesi

M18-23870

2048

KİMLİK AÇIKLANAMAZ

M18-27835

2049

KİMLİK AÇIKLANAMAZ

 

M18-28538

2050

Ayseozlem Dal

Ozyegin Universitesi

M18-27452

2051

Ayseozlem Dal

Ozyegin Universitesi

M18-27044

2052

Şaziye LOFCALI

Bilgi Üniversitesi

M18-21569

2053

Şaziye Lofcalı

Bilgi Üniversitesi

M18-28737

2054

Şükrü KILINÇ

İSTANBUL MEDİPOL ÜNİ

M18-24976

2055

GÜLİZAR KARDAŞ

İSTANBUL MEDİPOL ÜNİ.

M18-21676

2056

Burak Hacıvelioğlu

İstanbul Teknik Üniversitesi

M18-22292

2057

Oğuzcan Çavuş

KADİR HAS ÜNİVERSİTESİ

 

M18-29143

2058

Eylül Bulgun

Bilgi Üniversitesi

M18-21611

2059

Burhan Gün Rodoplu

T.C. Kadir Has Üniversitesi

Teşvik

M18-26796

2060

İlayda Akak

İstanbul Teknik Üniversitesi

M18-26760

2061

FIRAT ALTUNDAĞ

Okan Üniversitesi

M18-23936

2062

Burcu Meral

İstanbul Teknik Üniversitesi

M18-23197

2063

İsmail ŞAHİN ŞAHİN

İstanbul Teknik Üniversitesi

M18-26354

2064

Mert Aydın

Özyeğin Üniversitesi

M18-28207

2065

Elif Lahor

Mef University

M18-23422

2066

Ilayda Kalender

MEF Üniversitesi

M18-28603

2067

Uğur Güler

MEF Üniversitesi

M18-21216

2068

Saffet İlkay Kaya

YILDIZ TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

M18-26183

2069

Nagehan Taviloğlu

MEF Üniversitesi

M18-21399

2070

Öykü Tuna Beşer

Mef Üniversitesi

M18-27010

2071

Sami Yücel

MEF Üniversitesi

Başarı

M18-23003

2072

Eda Hisarlıoğlu

İstanbul Teknik Üniversitesi

M18-20769

2073

YAĞMUR KARATEPE

GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

M18-25841

2074

YAĞMUR KARATEPE

GEBZE TEKNİK ÜNİVERSİTESİ

M18-23519

2075

KİMLİK AÇIKLANAMAZ

M18-29244

2076

Ayberk ÖZDEMİR

MEF Üniversitesi

M18-25221

2077

B.Ayberk ÖZDEMİR

MEF Üniversitesi

M18-22589

2078

Ayşe Eda Adıgüzel

İstanbul Teknik Üniversitesi

JÖÖ

M18-20837

2079

Huri Begüm KÜNBÜL

gebze teknik üniversitesi

M18-27699

2080

Nimet Değertaş

MEF Üniversitesi

M18-28773

2081

Melike Kavalalı

MEF Üniversitesi

M18-26158

2082

Melike Kavalalı

MEF Üniversitesi

 

M18-20652

2083

Mustafa Onur ERENLER

Özyeğin Üniversitesi