MimED 2017 Sonuçları

12.12.2017

MimED 2017 Öğrenci Ödülleri sonuçları 11 Aralık 2017 Pazartesi günü İTÜ Taşkışla 127 numaralı salonda yapılan ödül töreni ve kolokyumda açıklandı..

1. KATEGORİ

BAŞARI ÖDÜLÜ

                Muhammed Emin CANPOLAT    [1012 / M18-11472]        

                Mardin Artuklu Üniversitesi / Yürütücü Zeynep ATAŞ        

TEŞVİK ÖDÜLÜ

                Talha UÇAR / Merve HOCAOĞLU / Ayşenur NAÇAR         [1032 / M18-11379]        

                Zeki KÜÇÜKSARI / Deniz ULUKÖY / Elif ALNIAK / Doğuş ASAN

                Berkay ALANKAYA / Talha KAYA / İrem KOŞALAY

                MEF / Yürütücüler Derya UZAL & EDA YEYMAN                          

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLLERİ

                Ali YARĞIL                           [1011 / M18-18931]        

                Mardin Artuklu Üniversitesi / Yürütücü Zeynep ATAŞ

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLLERİ

                Burak Bozkurt ATEŞ / Aidana BORİSOVA                [1018 / M18-10747]        

                Sakarya Üniversitesi / Yürütücü Emre DEMİRTAŞ

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLLERİ

                Semih TOPÇU                    [1031 / M18-16921]        

                İstanbul Kültür Üniversitesi / Yürütücü Sevinç ERTÜRK

 

2. KATEGORİ

BAŞARI ÖDÜLÜ

                Sami YÜCEL                         [2071 / M18-27010]        

                MEF Üniversitesi  / Yürütücü Oral GÖKTAŞ

TEŞVİK ÖDÜLÜ

                Burhan Gün RODOPLU  [2059 / M18-21611]        

                Kadir Has Üniversitesi / Yürütücü Orkun BEYDAĞI

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLLERİ

                Sümeyra ÇİFTÇİ                                [2025 / M18-28020]        

                Mardin Artuklu Üniversitesi / Yürütücü Mehtap SERİM

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLLERİ

                Dilşad TURNA                    [2036 / M18-23939]        

                MEF Üniversitesi / Yürütücü Arda İNCEOĞLU

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLLERİ

                Merve AKDOĞAN            [2040 / M18-24969]        

                MEF Üniversitesi / Yürütücü Oral GÖKTAŞ

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLLERİ

                Ayşe Eda ADIGÜZEL        [2078 / M18-22589]        

                İstanbul Teknik Üniversitesi / Yürütücü Özlem BERBER

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLLERİ

                Mehmet BULUT               [2084 / M18-26959]        

                İstanbul Teknik Üniversitesi / Yürütücü Sevgi TÜRKKAN

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLLERİ

                Baver ULAŞ                         [2107 / M18-28308]        

                Mardin Artuklu Üniversitesi / Yürütücü Mehtap SERİM

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLLERİ

                İrem UYGUR                      [2110 / M18-19226]        

                İstanbul Teknik Üniversitesi / Yürütücü Özlem BERBER

               

3. KATEGORİ

BAŞARI ÖDÜLÜ

                Nurettin ŞATIR                  [3070 / M18-30231]        

                Yıldız Teknik Üniversitesi / Yürütücü Hakan DEMİREL                          

TEŞVİK ÖDÜLÜ

                Nisa Kömürcü                    [3032 / M18-39251]        

                İstanbul Teknik Üniversitesi / Yürütücü Deniz ASLAN                         

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLLERİ

                Nil ÖZKIR                             [3009 / M18-33629]        

                TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi / Yürütücü Tolga HAZAN

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLLERİ

                Özgü Özcan                        [3030 / M18-34753]        

                TED / Yürütücü Berin Fatma GÜR

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLLERİ

                Dicle Nursu TAŞTAN        [3049 / M18-35815]        

                Yıldız Teknik Üniversitesi                        

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLLERİ

                Nurettin ŞATIR                  [3058 / M18-34638]        

                Yıldız Teknik Üniversitesi / Yürütücü Erhan VURAL

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLLERİ

                Gizem ASICI                       [3059 / M18-32197]        

                İstanbul Bilgi Üniversitesi / Yürütücüler Emre ALTÜRK & Can TAMİRCİ

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLLERİ

                Cansu GÖSTERİŞLİ           [3071 / M18-33964]        

                MEF Üniversitesi / Yürütücü İpek YÜREKLİ

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLLERİ

                Ahmet Bender UĞURLİ [3080 / M18-32522]        

                İstanbul Teknik Üniversitesi / Yürütücü Deniz ASLAN

 

4. KATEGORİ

BAŞARI ÖDÜLÜ

                Emirhan KURTULUŞ        [4031 / M18-43002]        

                İstanbul Teknik Üniversitesi / Yürütücüler Ayşe ŞENTÜRER & Ozan AVCI                        

TEŞVİK ÖDÜLÜ

                Zeynep KÜHEYLAN          [4043 / M18-48801]        

                İstanbul Teknik Üniversitesi / Yürütücü Deniz ASLAN                         

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLLERİ

                Cemre ÖNERTÜRK           [4006 / M18-41539]        

                ODTÜ / Yürütücüler Ayşen SAVAŞ & Arzu GÖNENÇ SORGUÇ & Onat ÖKTEM

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLLERİ

                Çağatay ERBAŞ / Yusra EKİN        [ 4019/ M18-41371]        

                TOBB Ekonomi ve Teknoloji Üniversitesi / Yürütücü Murat SÖNMEZ

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLLERİ

                Kemal ASLAN                     [4028 / M18-48911]        

                İstanbul Bilgi Üniversitesi / Yürütücüler Kutay KARABAĞ & Fulya ÖZSEL AKİPEK

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLLERİ

                Serkan ATEŞ                       [4040 / M18-44377]        

                İstanbul Teknik Üniversitesi / Yürütücü Deniz ASLAN

JÜRİ ÖZEL ÖDÜLLERİ

                Tolga BERKER                     [4045 / M18-42282]        

                İstanbul Teknik Üniversitesi / Yürütücü Bünyamin DERMAN